Skip to content Skip to footer
Specjalizacja

Prawo rodzinne
i związki partnerskie

Oferuję kompleksowe wsparcie w delikatnych kwestiach związanych z życiem rodzinnym oraz związkami partnerskimi. Kładę nacisk na skuteczne, ale empatyczne rozwiązania, tak aby pomóc moim Klientom w pokonywaniu trudności i osiąganiu satysfakcjonujących rozstrzygnięć.

Z tym mogę Ci pomóc

Zajmuję się takimi sprawami jak:

Rozwody i speracja

Świadczę kompleksową pomoc w procesach rozwodowych i separacyjnych z pełnym zrozumieniem dla emocjonalnych aspektów, jednocześnie dążąc do sprawiedliwych i satysfakcjonujących porozumień. Reprezentuję klientów zarówno w „przyjaznych” rozwodach, jak i w czasie skomplikowanych spraw rozwodowych z orzeczeniem o winie małżonka.

Alimenty

W sprawach alimentacyjnych stawiam na sprawiedliwe i odpowiedzialne podejście, kierując się zawsze dobrem dziecka. Znajduję rozwiązania, które uwzględniają równomierny udział rodziców w kosztach utrzymania dziecka, biorąc pod uwagę jego wzrastające potrzeby. Nie tylko reprezentuję Klientów w ustalaniu wysokości alimentów, ale również w przypadku ich zmiany, zarówno podwyższenia, jak i obniżenia. Zajmuję się również sprawami dotyczącymi alimentów od byłego małżonka.

Ustalanie kontaktów

Bieżący kontakt z dzieckiem to prawo i obowiązek każdego rodzica. Wspieram moich Klientów w wypracowaniu porozumienia rodzicielskiego, a gdy jego wypracowanie nie jest możliwe, reprezentuję interesy Klienta przed sądem.

Umowy przedmałżeńskie

Oferuję profesjonalną pomoc w sporządzaniu umów przedmałżeńskich, umów konkubenckich, pomagając Klientom w zabezpieczeniu ich majątku oraz interesów przed, jak też w trakcie małżeństwa.

Podział majątku

W kwestiach związanych z rozwodami lub separacjami, oferuję wsparcie w sprawach dotyczących podziału majątku. Angażuję się w skrupulatne analizy i negocjacje, by osiągnąć sprawiedliwe i zadowalające dla obu stron porozumienie. Moje usługi obejmują również rozliczenia dotyczące związków partnerskich i konkubinatów.

Związki partnerskie i konkubinaty

Oferuję wsparcie w kwestiach prawnych związanych ze związkami partnerskimi. Pomagam w sporządzaniu umów partnerskich, regulowaniu kwestii majątkowych i prawnych, by związek partnerski był uregulowany zgodnie z obowiązującym prawem.
Dowiedz się

Dlaczego wybrać współpracę ze mną?

Doświadczenie i skuteczność

Posiadam rozległe doświadczenie w obszarze prawa rodzinnego i związków partnerskich, co pozwala skutecznie reprezentować interesy Klientów. Śledzę bieżące orzecznictwo i zmieniające się przepisy, co pozwala oferować usługi na najlepszym poziomie.

Nie zapominam o szkoleniach z negocjacji, mediacji i innych umiejętności miękkich, co przekłada się na skuteczne, szybkie i efektywne prowadzenie sprawy.

Dostosowane podejście

Rozumiem, że każda sprawa jest unikalna. Spersonalizowane podejście pozwala dostosować usługi do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Stosuję nieszablonowe rozwiązania, gwarantując podejście, którego celem jest osiągnięcie stanu najbardziej zbliżonego do wizji i oczekiwań Klienta.

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz porozmawiać o swojej sprawie – zapraszam do kontaktu.

Nazywam się

Magdalena
Nurzyńska - Sawicka

Jestem radcą prawnym z bogatym doświadczeniem na sali sądowej, doświadczoną szkoleniowiec i negocjatorką umów. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w czasie współpracy z najlepszymi kancelariami z Warszawy i Lublina, a także w czasie prowadzenia własnej Kancelarii.

Poznaj

Opinie moich klientów

Masz pytania?

Skontaktuj się

Zadzwoń do mnie, napisz maila lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

ul. Wojciechowska 7 p. 102 (piętro 1)
20-704 Lublin