Skip to content Skip to footer
Specjalizacja

Prawo pracy
i legalizacja zatrudnienia

Praca jest nieodłącznym elementem naszego życia, bez znaczenia czy występujemy w roli zatrudniającego czy zatrudnianego. Dlatego świadczę bieżące doradztwo z zakresu prawa pracy. Świadczę również usługi związane z legalizacją zatrudnienia.

Z tym mogę Ci pomóc

Zajmuję się takimi sprawami jak:

Zapewniam kompleksową obsługę prawniczą w zakresie prawa pracy zarówno dla przedsiębiorstw jak i pracowników. Zachęcam do skontaktowania się ze mną. Jako prawnik jestem gotowa służyć Ci profesjonalnym wsparciem i wiedzą prawniczą.

Audyt i weryfikacja dokumentacji pracowniczej

Pomagam przedsiębiorcom i pracownikom w kompleksowej weryfikacji dokumentacji pracowniczej, dbając o zgodność z obowiązującymi przepisami prawa pracy, ale przede wszystkim o dopasowanie do indywidualnej sytuacji przedsiębiorstwa.

Legalizacja zatrudnienia

Analizując aktualną sytuację gospodarczą, świadczę usługi związane z legalizacją pobytu i zatrudnienia cudzoziemców. Wspieram moich Klientów na wszystkich etapach procesów legalizacyjnych, w tym uzyskiwaniu zezwoleń na pobyt i pracę, reprezentuję moich Klientów przed Wojewodą i Powiatowym Urzędem Pracy. Moje doświadczenie i profesjonalizm gwarantuje, że cały proces jest skuteczny i szybki.

Optymalizacja zatrudnienia

Wspieram przedsiębiorstwa i pracowników w optymalizacji struktury zatrudnienia, dostosowując ją do aktualnych potrzeb biznesowych i prawnych. Przedstawiam optymalne plany restrukturyzacyjne uwzględniające aspekty prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, dbając jednocześnie o interesy pracowników, aby umożliwić stronom opłacalną, bezpieczną i efektywną współpracę.

Sprawy sądowe w obszarze prawa pracy

Reprezentuję zarówno pracodawców, jak i pracowników w sprawach sądowych związanych z prawem pracy, zarówno w przypadku sporów indywidualnych, jak i zbiorowych. Prowadzę sprawy związane z odwołaniem od wypowiedzenia, mobbingiem, karami porządkowymi, sporami z ZUS, wypadkami przy pracy i innymi kwestiami.

Negocjacje pracodawcy i związków zawodowych

Efektywna współpraca strony społecznej i pracodawcy to istotny element codziennej współpracy w wielu zakładach pracy. Pomagam wypracować zasady, które są satysfakcjonujące dla dwóch stron, a jednocześnie legalne. Działam na rzecz przedsiębiorców i pracowników, prowadząc skuteczne negocjacje ze związkami zawodowymi w celu osiągnięcia porozumień satysfakcjonujących obie strony.

Szkolenia z zakresu prawa pracy

Przedsiębiorcy regularnie mierzą się z wieloma problemami prawnymi, których konsekwencje mogą być znaczące, a decyzje muszą być podejmowane natychmiast. Dlatego tak istotny jest wykwalifikowany i prawnie znający prawo zespół, który jest świadomy prawnych konsekwencji swoich działań. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, prowadzę szkolenia, webinary i praktyczne warsztaty dedykowane przede wszystkim dla kadry menadżerskiej, działów HR, działów kadr oraz członków organów zarządzających. Tematyka szkoleń i wystąpień jest zawsze precyzyjnie dostosowana do wymagań oraz potrzeb naszego Klienta. Są to szkolenia szyte na miarę, które zawsze obejmują aktualne trendy oraz praktyki biznesowe, co pozwala prowadzić bezpieczny i legalny biznes.
Nazywam się

Magdalena
Nurzyńska - Sawicka

Jestem radcą prawnym z bogatym doświadczeniem na sali sądowej, doświadczoną szkoleniowiec i negocjatorką umów. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w czasie współpracy z najlepszymi kancelariami z Warszawy i Lublina, a także w czasie prowadzenia własnej Kancelarii.

Poznaj

Opinie moich klientów

Masz pytania?

Skontaktuj się

Zadzwoń do mnie, napisz maila lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

ul. Wojciechowska 7 p. 102 (piętro 1)
20-704 Lublin