Skip to content Skip to footer
Specjalizacja

Obsługa prawna przedsiębiorców

Celem każdego przedsiębiorcy jest rozwój własnego biznesu, osiągnięcie zysku, ale i bezpieczeństwo prowadzonego biznesu. Przedsiębiorcy regularnie mierzą się z wieloma problemami prawnymi, których konsekwencje mogą być znaczące. Nie tylko ciągła zmiana przepisów, ale i liczne zaskakujące sytuacje faktyczne powodują liczne problemy i komplikacje, które nie pozwalają skupić się na prowadzeniu działalności gospodarczej.

Zapewniam bezpieczeństwo prawne funkcjonowania przedsiębiorstwa oraz zawieranych transakcji. Wypracowane przeze mnie standardy działania pozwalają na świadczenie kompleksowych usług prawnych najwyższej jakości, uwzględniających indywidualne potrzeby każdego Klienta.

Z tym mogę Ci pomóc

Świadczę usługi jak:

Świadczę usługi na indywidualne zlecenie Klienta, dopasowując model działania do ustalonych założeń i priorytetów. Wynagrodzenie jest ustalane w oparciu o stawkę godzinową, stawkę ryczałtową lub wcześniej ustalone honorarium za prowadzenie sprawy.

Zachęcam do kontaktu w celu przygotowania indywidualnej oferty.

Wybór optymalnej formy prowadzenia działalności

Zakładanie spółek i postępowania w ramach KRS (PRS)

Negocjacja i opracowanie umów z kontrahentami i pracownikami

Wparcie w ramach postępowań prowadzonych na podstawie przepisów PZP

Bieżące doradztwo prawne

Windykacja należności

RODO

Likwidacja przedsiębiorstwa

Postępowanie upadłościowe

Upadłość konsumencka

Nazywam się

Magdalena
Nurzyńska - Sawicka

Jestem radcą prawnym z bogatym doświadczeniem na sali sądowej, doświadczoną szkoleniowiec i negocjatorką umów. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w czasie współpracy z najlepszymi kancelariami z Warszawy i Lublina, a także w czasie prowadzenia własnej Kancelarii.

Poznaj

Opinie moich klientów

Masz pytania?

Skontaktuj się

Zadzwoń do mnie, napisz maila lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

ul. Wojciechowska 7 p. 102 (piętro 1)
20-704 Lublin