Skip to content Skip to footer
Specjalizacja

Sprawy sądowe i weryfikacja umów

Usługi Kancelarii obejmują takie sprawy jak spory sądowe, negocjacje umów, sprawy spadkowe, zagadnienia związane z kredytami frankowymi, weryfikację i negocjacje umów dzierżawy pod inwestycje OZE, a także obsługę prawną przedsiębiorców oraz windykację należności.

Z tym mogę Ci pomóc

Zajmuję się takimi sprawami jak:

Specjalizuję się w obszarze spraw sądowych związanych z prawem cywilnym i biznesowym. Reprezentuję Klientów w sprawach dotyczących roszczeń, umów, odszkodowań, a także w sporach biznesowych, dążąc do osiągnięcia najlepszych rezultatów.

Sprawy spadkowe

W obszarze prawa spadkowego pomagam w sprawach związanych z dziedziczeniem. Sporządzam testamenty, reprezentuję klientów w postępowaniach spadkowych i zajmuję się podziałem majątku po zmarłym. Doradzam moim Klientom jak przygotować swój przyszły spadek tak, aby ich bliscy nie musieli spędzać długich godzin na sprawach spadkowych.

Spory z bankami i kredyty frankowe

Banki nie są nieomylne. Wiele umów, które zawieramy, zawiera liczne błędy, co skutkuje wieloma nienależnie wpłaconymi środkami na rzecz banków. Można i trzeba je odzyskać. Reprezentuję moich klientów w sporach z bankami – od etapu reklamacji aż po sprawę sądową, również w obszarze kredytów frankowych. Pomagam klientom zrozumieć skomplikowane aspekty związane z kredytami denominowanymi we frankach szwajcarskich, starając się znaleźć rozwiązania satysfakcjonujące obie strony. Analizuję umowy pod kątem sankcji kredytu darmowego.

Weryfikacja i negocjacje umów dzierżawy pod inwestycje OZE

Moja kancelaria zajmuje się również weryfikacją i negocjacjami umów dzierżawy pod inwestycje w Odnawialne Źródła Energii (OZE). Pomagam Klientom w zrozumieniu kluczowych aspektów umów, dbając o ich interesy w kontekście inwestycji w energię odnawialną, ale przede wszystkim zabezpieczając ich interesy majątkowe – wypłata czynszu, zwrot gruntu i skuteczny demontaż instalacji. Umowa zawierana na 30 lat powinna zawierać liczne zabezpieczenia, których inwestorzy celowo nie dodają do proponowanych wzorów. Weryfikuję takie umowy, proponuję nowe postanowienia i wspieram moich Klientów w całym procesie negocjacji umowy.

Opracowanie i negocjacje umów

Umowy należy przygotować na złe czasy, dlatego warto uwzględnić wszystkie elementy, które mogą się nie udać. Oferuję profesjonalne wsparcie w negocjacjach umów, dbając o interesy moich klientów. Posiadam doświadczenie w sporządzaniu i negocjowaniu umów, zarówno dla przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych.
Nazywam się

Magdalena
Nurzyńska - Sawicka

Jestem radcą prawnym z bogatym doświadczeniem na sali sądowej, doświadczoną szkoleniowiec i negocjatorką umów. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w czasie współpracy z najlepszymi kancelariami z Warszawy i Lublina, a także w czasie prowadzenia własnej Kancelarii.

Poznaj

Opinie moich klientów

Masz pytania?

Skontaktuj się

Zadzwoń do mnie, napisz maila lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

ul. Wojciechowska 7 p. 102 (piętro 1)
20-704 Lublin